Czech English French German Russian


Novinky

Jaro 2018
Konečně máme jaro. Po dlouhé, mrazivé zimě se konečně ukázaly první sluneční paprsky, kterých užíváme s holkama většinou venku, společně s přeštickou bandou z CHS from Magic Hill nebo chodíme s pánečkem na ryby. Jak holky zjistily, tak rybařina je vlastně super koníček, protože každá taková výprava musí být vždy zahájena úprkem od auta a skokem do vody, samozřejmě k velké páníčkovo nelibosti :-) Jinak je u nás vše při starém a v pohodě.

 img img img

zmilevskychlesu_linka

Září / Říjen 2017 Život jde dál
Pomalu si zvykáme, že je nás o jednoho méně. Sice se slzičky ještě sem tam objeví, ale musí se jít dál. Takže hlavu vzhůru. Ostatní holky jsou zdravé, veselé a plné života, co víc si přát. Užíváme si slunečného podzimu na dlouhých procházkách, výletíme se psími i dvounohými kámoškami
a v deštivých dnech se válíme u krbu. Takže pohodička smiley

 img img

zmilevskychlesu_linka

 

22.5.2010 - 15.9.2017 Affinity Folly Shaggyguard
Jelikož život nepřináší jen veselé věci, stal se pro nás konec léta spíše noční můrou. Začátkem srpna nezbaštila Follča poprvé celou svou večeři. Byla veselá, na procházkách běhala, plavala...tak jsme si říkali, že to může být vedrem, které tou dobou již několik dní panovalo. Přesto jsme nechtěli nic zanedbat a druhý den se vydali na veterinu. Krevní testy ukázaly velký úbytek červených krvinek a sono nález na slezině. S tím jsme okamžitě odcestovali do Prahy na kliniku kde Follynku čekala operace. Vzhledem k tomu, že slezina byla plná útvarů, musela být odebrána. Následná histologie potvrdila vysoce maligní nádory (neurofibrosarkomy). Přesto pořád byla naděje, protože v době operace byl nádor bez viditelných metastáz. Follynka bojovala jako lvice i přes hodně špatnou prognózu. Začínala baštit, chodily jsme na procházky a vypadalo to, že bude zase dobře. Začátkem září nastal zlom a Follynce opět přestávalo chutnat, byla unavená, i při krátkých procházkách se zadýchávala. Sono ukázalo extrémně zvětšená játra a krevní testy byly natolik špatné, že pomalu začínaly selhávat i další životně důležité orgány. Potom přišlo, po několika deštivých dnech, to slunečné ráno, kdy jsme věděli, že jedeme na výlet poslední. Vzali jsme to přes místa, které měla Follynka ráda...Děkujeme rodině Kratochvílů, že nám před sedmi lety svěřili tu úžasnou kuličku se žlutou mašličkou. A i když tady jsou a budou další, Follča byla jen jedna. Jediná a jedinečná, která tak nás štvala věčným ječením u vrat, desítkami rozkousaných hadic a kabelů, zakousnutými slepicemi i kočkami...ale byla tak dokonalá. Věřím, že mě v tom Follča nenechá a jednou se mi vrátí její dušička s nějakou malou chlupatou princeznou.
                                            Co víc...Folly děkujeme heart

 img

zmilevskychlesu_linka

15.4. 2017 Bonitace Mladá Boleslav
Dnes prošly naše tři holčičky z vrhu B  - Bathory, Bellie a Boney M zkouškou dospělosti v Mladé Boleslavi. Na první dobrou byla uchovněna pouze Boney. S Bathorkou a Bellie jsme museli pro podezdření na zálomek na ocase absolvovat kontrolní rentgeny. RTG naštěstí ukázal, že obě holky mají ocásky naprosto v pořádku a proto i ony mohly být dodatečně zařazeny mezi chovné feny. Moc pánečkům gratulujeme a děkujeme, že s ,,našimi" holkami prošly všemi náležitostmi potřebnými k uchovnění a budeme držet palce, aby se jim holky v budoucnu odvděčily za péči a lásku kupou zdravých a krásných štěňátek.


Bathory z Milevských lesů - CHOVNÁ-325 ABNS 35 A0neg.
Bellie z Milevských lesů - CHOVNÁ-435 ALPSZ 33 A0
Boney M z Milevských lesů - CHOVNÁ-525 AIZ 45 A0neg.

 img
                             
zmilevskychlesu_linka

Rok 2016
Rok 2015
Rok 2014
Rok 2013
2010 - 2012

TOPlist