Czech English French German Russian


Štěňátka

VRH C

Štěňátka se narodila 26.1.2018
Více informací v sekci Odchovy - vrh C

Rodokmen štěňátek

matka : Bathory z Milevských lesů
otec: JCh CZ,SK, CH CZ,SK,
GrCh CZ, SK, Ch CMKU
Bravo Baronello Elenberner
 

27.5.2015
DKK 0/0, DLK 0/0, OCD neg.
DM: exon1 N/N, exon2 N/N
SH index B

3.12.2013
DKK 0/0, DLK 0/0, OCD neg.
DM: exon1 N/N, exon2 N/N
SH index A

bath_ img

Při výběru budoucího ženicha klademe důraz především na zdraví a dobré RTG výsledky, sílu kostry a celkově na vhodnost plánovaného spojení po stránce exteriérové. Vzhledem k tomu, že se zabýváme canisterapií, budeme přikládat velkou váhu i povahovým rysům krycího psa a vybírat opravdového salašníka tělem i duší.

Štěňátka u nás budou v pravidelné péči veterinárního lékaře, který se stará o veškeré naše zvířectvo a budeme se snažit poskytnout jim dostatek podnětů pro co nejjednoduší a nejpříjemnější start do života. Rádi bychom, aby naše štěňátka padla do rukou opravdových pejskařů a samozřejmostí je pomoc, podpora a slušná domluva v jakékoliv situaci. Pokud budete mít chuť poznat atmosféru výstavních kruhů, budeme jedině rádi, a i přesto, že ani my nejsme žádní výstavní matadoři, budeme se snažit Vám vždy podat pomocnou ruku. Pokud bychom si sami nevěděli rady, máme plno zkušenějších přátel, na které se můžeme vždy obrátit. Hlavní však pro nás bude, aby se pejsek stal členem vaší rodiny a přítelem všech jejích členů. Na oplátku si přejeme zůstat v kontaktu s novými smečkami našich štěňátek a rozšířit tak pomyslnou rodinku a okruh přátel. Do nových domovů budou prckové odcházet s řádnou kupní smlouvou, FCI rodokmenem, mezinárodním očkovacím průkazem s veškerým očkováním, čipována a balíčkem, který obsahuje kvalitní granulky a další nezbytnosti pro usnadnění příchodu štěňátka do nového domova. Celá naše smečka je krmena syrovou stravou, tzv. BARF a rádi bychom, kdyby nás následovali i noví majitelé štěňátek. Opět je samozřejmostí podání veškerých informací o tomto způsobu krmení. Pokud i přesto budete chtít krmit granulemi, bude na ně psí mimino navyknuté, po předchozí domluvě, již od nás.

zmilevskychlesu_linka

Pokud budete mít zájem o informace ohledně štěňátek z plánovaného vrhu, neváhejte nás kontaktovat. Rádi poskytneme veškeré informace a nezávazně Vás přivítáme v naší chovatelské stanici.

TOPlist